Rue Jarry on pisike loometöökoda.

Meie peamiseks tegevuseks on loometöö ideest teostuseni, disainist valmistooteni.

Töötame kõikvõimalike materjalidega – paber, papp, puu, metall, plastik, kangas, klaaskiud. Kujundame ja ehitame mööblit, kohandame vanu asju uueks otstarbeks, ehitame dekoratsioone üritustele ja etendustele, loome valgusteid, teostame kunstiinstallatsioone, inseneerime erilisi lahendusi.

Meile pole võõrad puutöö, keevitamine, värvimine, freesimine, laserlõikus, elektritööd, robootika, programmeerimine, kõrgtrükk, maalimine ega skulptuur. Ja uusi oskuseid ja tehnoloogiaid omandame alati suurima õhina ja heameelega.

Rue Jarry on õige koht, kuhu pöörduda, kui sul on mõni eriline idee või loomingulist lahendust vajav probleem, aga ka siis, kui sul on vaja üht lihtsat erimõõdus riiulit.

Oleme tegutsenud umbes 10 aastat.

Meie peamiseks vedavaks jõuks ja meistrimeheks on Eero Otsus, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia kujunduskunsti erialal. Varasemate ametite nimekiri on kirju sisaldades ameteid baristast kõrgtrükkalini, programmeerijast aednikuni. Eero on täielik renessanssiinimene, kes on palju näinud ja teinud ning rakendab oma elukogemust kõiges, mida teeb. Ning kui juba tegema hakkab, teeb suure hoole ja armastusega.