Rue Jarry on pisike ühe-mehe-loometöökoda, kus peamiseks vedavaks jõuks ja meistrimeheks on Eero Otsus.

Minu peamiseks tegevuseks on loometöö ideest teostuseni, disainist valmistooteni.

Olen lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia kujunduskunsti erialal. Varasemate ametite nimekiri on kirju sisaldades ameteid baristast kõrgtrükkalini, programmeerijast aednikuni. Olen täielik renessanssiinimene, kes on palju näinud ja teinud ning rakendab oma elukogemust kõiges, mida teeb. Ning kui juba tegema hakkan, teeb suure hoole ja armastusega.

Töötan kõikvõimalike materjalidega – paber, papp, puu, metall, plastik, kangas, klaaskiud. Kujundan ja ehitan mööblit, kohandan vanu asju uueks otstarbeks, ehitan dekoratsioone üritustele ja etendustele, loon valgusteid, teostan kunstiinstallatsioone, inseneerin erilisi lahendusi.

Mulle pole võõrad puutöö, keevitamine, värvimine, freesimine, laserlõikus, elektritööd, robootika, programmeerimine, kõrgtrükk, maalimine ega skulptuur. Ja uusi oskuseid ja tehnoloogiaid omandan alati suurima õhina ja heameelega.

Rue Jarry on õige koht, kuhu pöörduda, kui sul on mõni eriline idee või loomingulist lahendust vajav probleem, kui sul on vaja üht lihtsat erimõõdus riiulit või soovid parandada mõnda hingelähedast eset.